Denní nášup

O firmě INTERFORST CZ s.r.o.

Vážení obchodní přátelé,

firma INTERFORST působí evropském trhu již přes 30 let. Náš katalog obsahuje přes 100 stran nabízejících více než tisíc výrobků. Hledáte-li inovativní a praxí vyzkoušené vybavení pro práci v lese, nabízíme Vám odpovídající sortiment výrobků pro pěstování lesa, těžbu a přibližování dřeva. Naše nabídka obsahuje české, slovenské, švédské, finské, slovinské, rakouské, německé, italské, polské popř. americké zboží.

Náš velmi dobře členěný sklad zaručuje rychlou dodávku zboží zákazníkovi v cenách odpovídajících současnému trhu. Na základě dlouholeté spolupráce se zákazníky jsme připraveni zahrnout nové výrobky do našeho programu, a dále zlepšovat a vyvíjet výrobky na trhu již osvědčené. Naše jednotlivé firmy můžete kontaktovat telefonicky, emailem, faxem. Pokud jste v tomto katalogu nenašli výrobek a postrádáte jej v naší nabídce, tak nám zavolejte a my Vám poradíme. Nemáte-li čas, nabízíme možnost využití nákupu přes internet. Je-li nutná konzultace na místě, vše co musíte udělat, je kontaktovat naše obchodní zastoupení v České republice, na Slovensku popřípadě v Polsku a dohodnout si schůzku s obchodním zástupcem pro Váš region, který Vám více než och otně odpoví na Vaše dotazy.

Obchodní zastoupení v České republice bylo založeno v listopadu 2001 a nyní sídlí v Prostějově, zastoupení pro Polsko sídlí ve Swidnici (Dolny Śląsk) nedaleko Wroclawi od prosince 2002 a naše obchodní zastoupení pro Slovensko naleznete v Žiline od června 2007.

Od srpna roku 2011 má naše společnost zaveden integrovaný systém managementu kvality, certifikovaný dle normy ČSN EN ISO 9001:2009.

 

certifikát ISO

Virtuální prohlídka naší firmy


Sídlo firmy

 

 

 
Katalog INTERFORST
katalog
  katalog ke stažení
Katalog INTERFORST 2013
(formát .pdf, velikost 16,5MB)
  objednávka katalogu
Jméno:
Příjmení:
Ulice:
Město:
PSČ:
Telefon:
E-mail:
INFORMACE
SEZONNÍ ZBOŽÍ
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
  1. S- hák
  2. Lesnický tubus 120cm
  3. Opěrná tyč 150cm, 25x25mm
  4. Lano válcované 12mm/DD 156 dr.
  5. Ochrana na stromky Antiknab pr. 7cm/110cm
  6. Vázací drátek k tubusům
  7. Lano válcované 11mm/DD 156 dr.
  8. Dodací a výkupní lístek A4
  9. Chránič terminálu - špička
  10. Chránič terminálu - manžeta
Zasílání novinek