Vítáme Vás

Vítáme Vás na nových webových stránkách firmy INTERFORST CZ. Náš nový e-shop Vám nabízí rozšířenou nabídku zboží jak v oblasti lesnictví, tak v elektronářadí a jeho příslušenství. Nově Vám v kategorii Nářadí pro dům a zahradu nabízíme mimo brusek, vrtaček, vysavačů... i příslušenství k nim. Tzn. brusné kotouče, vrtáky, sáčky do vysavačů a mnoho dalšího.


Vzhledem k tomu, že z původních webových stránek nedošlo k přenosu zákaznických účtů, prosíme o vytvoření nového uživatelského účtu ve kterém bude dostupná Vaše historie objednávek a nově budete moci využívat slevového bodového systému. Při registraci nezapomeňte uvést své IČ a DIČ.

Váš partner pro elektrické ruční nářadí, les a zahradu

O firmě

Společnost INTERFORST působí evropském trhu již přes 30 let. Náš katalog obsahuje přes 140 stran nabízejících více než tisíc výrobků. Hledáte-li inovativní a praxí vyzkoušené vybavení pro práci v lese, nabízíme Vám odpovídající sortiment výrobků pro pěstování lesa, těžbu a přibližování dřeva. Naše nabídka obsahuje české, slovenské, švédské, finské, slovinské, rakouské, německé, italské, polské popř. americké zboží.

Náš velmi dobře členěný sklad zaručuje rychlou dodávku zboží zákazníkovi v cenách odpovídajících současnému trhu. Na základě dlouholeté spolupráce se zákazníky jsme připraveni zahrnout nové výrobky do našeho programu, a dále zlepšovat a vyvíjet výrobky na trhu již osvědčené.

Naše jednotlivé firmy můžete kontaktovat telefonicky, emailem, faxem. Pokud jste v tomto katalogu nenašli výrobek a postrádáte jej v naší nabídce, tak nám zavolejte a my Vám poradíme. Nemáte-li čas, nabízíme možnost využití nákupu přes internet. Je-li nutná konzultace na místě, vše co musíte udělat, je kontaktovat naše obchodní zastoupení v České republice nebo na Slovensku a dohodnout si schůzku s obchodním zástupcem pro Váš region, který Vám více než ochotně odpoví na Vaše dotazy.

Obchodní zastoupení v České republice bylo založeno v listopadu 2001 a nyní sídlí v Prostějově naše obchodní zastoupení pro Slovensko naleznete v Žilině od června 2007.
Od srpna roku 2011 má naše společnost zaveden integrovaný systém managementu kvality, certifikovaný dle normy ČSN EN ISO 9001:2016.   

                       Certificate ISO - EN   Certifikát ISO - CZ

Virtuální návštěva naší firmy.