Vítáme Vás

Vítáme Vás na nových webových stránkách firmy INTERFORST CZ. Náš nový e-shop Vám nabízí rozšířenou nabídku zboží jak v oblasti lesnictví, tak v elektronářadí a jeho příslušenství. Nově Vám v kategorii Nářadí pro dům a zahradu nabízíme mimo brusek, vrtaček, vysavačů... i příslušenství k nim. Tzn. brusné kotouče, vrtáky, sáčky do vysavačů a mnoho dalšího.


Vzhledem k tomu, že z původních webových stránek nedošlo k přenosu zákaznických účtů, prosíme o vytvoření nového uživatelského účtu ve kterém bude dostupná Vaše historie objednávek a nově budete moci využívat slevového bodového systému. Při registraci nezapomeňte uvést své IČ a DIČ.

Váš partner pro elektrické ruční nářadí, les a zahradu

Prodejna

Zboží nabízené firmou INTERFORST CZ s.r.o. můžete zakoupit přímo na naší prodejně v Prostějově. Prodejna je určena nejen pro registrované odběratele z okolí Prostějova, ale i pro drobný prodej všem zákazníkům, kteří hledají profi kvalitu za přijatelnou cenu. Zakoupit zde můžete nejen výrobky pro těžbu a přibližování dřeva, ale i profi elektronářadí a stroje značek STIHL, NAREX, BOSCH, AL-KO, METABO, FESTOOL, SCHNEIDER a dalších.Nabízíme:

  • zprovoznění a předvedení stroje při jeho zakoupení
  • záruční a pozáruční servis vlastním servisním technikem
  • broušení řetězů motorových pil a harvestorových řetězů
  • výroba atypických délek pilových řetězů
  • předsezonní servisní prohlídky strojů
  • krátkodobá rezervace zboží po telefonu
  • doprava zboží na místo určení

Prodejní doba:


Kontakt:

pondělí8.00 - 17.00telefon: 588 207 244
úterý8.00 - 17.00mobil: 603 288 731
středa8.00 - 17.00e-mail: prodejna.pv@interforst.cz
čtvrtek8.00 - 17.00
pátek8.00 - 17.00


Jak najdete naši prodejnu?

Mapa a souřadnice GPS: 49°27'32.927"N, 17°6'43.857"E