Vítáme Vás

Vítáme Vás na nových webových stránkách firmy INTERFORST CZ. Náš nový e-shop Vám nabízí rozšířenou nabídku zboží jak v oblasti lesnictví, tak v elektronářadí a jeho příslušenství. Nově Vám v kategorii Nářadí pro dům a zahradu nabízíme mimo brusek, vrtaček, vysavačů... i příslušenství k nim. Tzn. brusné kotouče, vrtáky, sáčky do vysavačů a mnoho dalšího.


Vzhledem k tomu, že z původních webových stránek nedošlo k přenosu zákaznických účtů, prosíme o vytvoření nového uživatelského účtu ve kterém bude dostupná Vaše historie objednávek a nově budete moci využívat slevového bodového systému. Při registraci nezapomeňte uvést své IČ a DIČ.

Váš partner pro elektrické ruční nářadí, les a zahradu

Sortiment STIHL

Firma STIHL je známá nejen jako největší výrobce motorových pil a křovinořezů na světě. Vyrábí pestrou škálu výrobků jako vysokotlaké čističe, motorové rosiče, rozbrušovačky, foukače a vysavače listí a další sortiment zahradní techniky, techniky pro stavebnictví a lesnictví.

Filosofií firmy STIHL je, že každý výrobek je tak dobrý, jak dobrý je jeho servis. Proto jsou výrobky firmy STIHL na celém světě distribuovány výhradně prostřednictvím sítě značkových autorizovaných prodejců, kteří zajišťují kompletní záruční a pozáruční odboný servis. Proto si vybraný stroj nemůžete koupit v e-shopu, ale jenom v naší kamenné prodejně v Prostějově, Brněnská 4646/69.

Motorové pilyVyžínače a křovinořezyKombiSystém a MultiSystém
Nářadí pro péči o živé stromy a dřevinyČistící strojeMotorové foukače, vysavače a rosiče
Rozbrušovací strojePůdní jamkovačeAkumulátorový program
Řezné nástrojeOsobní ochranné vybaveníProvozní látky, příslušenství a ruční nářadí

Výběr produktu proveďte kliknutím na vybraný obrázek.